e
sv

Xbox Game Pass 0xlx Hatası Çözümü

744 okunma
xbox game pass

Xbox Game Pass 0xlx Hatası Çözümü yazımızı sizler için kesin çözüm olarak hazırladık. Xbox Game Pass bir çok oyun severin çok sevdiği bir uygulamadır. Ancak Xbox Game Pass uygulamasını açarken karşınıza 0xlx Hatası çıkabilir.

Xbox Game Pass 0xlx Hatası Nedir : Bu hata uygulamayı açarken karşınıza çıkar ve “Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xlx)” bu şekilde gözükür. Genelde Xbox uygulamasında oluşan bir sorundan dolayı karşımıza çıkar.

Xbox Game Pass 0xlx Hatası Çözümü : Bu hatanın aslında çok basit bir çözümü vardır. Xbox Oyun Çubuğu’nu onarmamız gerekmektedir. Hatanız %95 ihtimalle bu şekilde çözülür. Başlat arama ekranına girin ve “Xbox Oyun Çubuğu” ya da “Xbox Game Bar” yazıp üzerine sağ tıklayın “Uygulama Ayarları” seçeneğine girin. Açılan ekranda bulunan “Onar” butonuna basın ve sıfırlama işlemini başlatın. Bu sayede sorununuz çözülecektir ama olmazsa aynı ekrandaki “Reset” butonuna da basın ve uygulamayı komple sıfırlayıp düzeltin.

Yukarıda size Xbox Game Pass 0xlx Hatası Çözümü anlattık. Umarım faydalı olmuştur ve bir çok oyun sever arkadaşımızın işine yaramıştır. Hepinize iyi oyunlar diler ve sitemize tekrar bekleriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.