e
sv

Valorant Sesli Sohbet Sorunu

500 okunma
valorant

Valorant Sesli Sohbet Sorunu yazımızda Valorant oyununda olan sesli sohbet kısmında oluşan hatayı açıklayacağız. Bazı oyuncular Valorant oynarken sesli sohbet açılmıyor şeklinde bir hata alabilirler ve sesli sohbette sorun yaşayabilirler. Bu durum sizin oyun zevkinizi azaltır. Oyunda takım arkadaşlarıyla konuşup ona göre hareket ederek oynamak hem size başarı ve hem de fazladan oyun zevki sunar. Şimdi sizlere Valorant Sesli Sohbet Sorunu çözümünü anlatacağız.

1- Mikrofon Ayarlarınızı Kontrol Edin : Bilgisayarınızda mikrofonu kapatmış olabilirsiniz veya başka bir nedenden dolayı Valorant oyununun mikrofona erişmesini kısıtlamış olabilirsiniz. Zaman zaman anti virüs programları bu ayarı güvenlik nedeniyle otomatik olarak yapar. Oyundan çıkın ve mikrofon ayarlarına bakın. Mikrofon açık ve aktifse anti virüs uygulamasından da mikrofon güvenliği bölümüne gelip kontrol edin.

2- Ses Kartı Güncellemelerini Yapın : Ses kartınıza güncelleme gelmiş olabilir. Bu güncellemeler her zaman bir problemi düzeltir. Güncellemeleri kontrol edin ve eğer kullandığınız ses kartının yeni bir versiyonu varsa onu indirip çalıştırın. Bu şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

Yukarıda sizlere Valorant Sesli Sohbet Sorunu ile ilgili çözümleri anlattık. Bu sorun %90 sizin mikrofonunuz ile ilgilidir. Umarız ki sorunu çözüp sesli sohbet aktif bir şekilde oyununuzu oynamaya devam edersiniz. Hatası Çözümü ekibi olarak hepinize iyi oyunlar dileriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.