e
sv

Valorant Ajan Seçme Ekranı Gelmiyor

1654 okunma
valorant

Valorant Ajan Seçme Ekranı Gelmiyor hatası alan kullanıcılarımız için hazırladığımızda yazımızda bu sorunun çözümünü anlatacağız. Oyun severlerin çok sevdiği oyunlardan olan Valorant oyunu kimileri için vazgeçilmez bir oyundur ve keyifle oynanmaktadır. Ankca Valorant Ajan Seçme ekranı bazen sorunlar çıkarabilmektedir. Bazı oyun severler Valorant Ajan Seçme Ekranı Gelmiyor diyerek oyundaki sorunu meydana getirmektedir.

Öncelikle bu sorunun asıl nedenine gelelim. Bu sorunun başlıca nedeni HDD kullanmanızdır. Yani eski usül bir bilgisayarınız olmasıdır. Bildiğiniz gibi yeni bilgisayarlarda genelde SSD olur. Eğer bilgisayarınız eskiyse ve HDD varsa Valorant ajan seçme ekranı geç gelir. Bunu beklerken ceza yiyebilirsiniz. Şimdi gelelim bu sorunun çözümlerine.

1- Oyun FPS Ayarlarını Değiştirin : Aslında bu sorunun çözümü çok basittir. Oyun ayarlarına girip görüntü sekmesine gelin. Bu bölümden “FPS’i her zaman sınırla” seçeneğini aktif hale getirin. FPS değerini de 30 veya 60 (bilgisayarınızın durumuna göre) olarak seçin. Oyuna başladıktan sonra bunu tekrar yükseltip düzeltebilirsiniz.

2- Görev Yöneticisinden Öncelik Atayın : Evet arkadaşlar bu çözüm önerisinde ise oyun açıkken görev yöneticisini açmanız gerekmektedir. Girdikten sonra Valorant oyununu bulun ve sağ tıklayarak ayrıntılara gelin. Ardından tekrar sağ tıklayın ve “öncelik ata” bölümünden “yüksek” seçeneğini seçip kaydedin. Bu sayede sorunu çözebilirsiniz.

Sevgili oyun severler, yukarıda size 2 adet çözüm sunduk. Umarız artık Valorant Ajan Seçme Ekranı Gelmiyor hatası veya Valorant Ajan Seçme Ekranı geç girme sorunu yaşamazsınız. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.