e
sv

Twitter Hassas İçerik Hatası Çözümü

757 okunma
twitter

Twitter Hassas İçerik Hatası Çözümü yazımızda twitter sitesinde meydana gelen hassas içerik sorunu ile ilgili bilgi vereceğiz. Telefonunuzdan twitter kullanırken bazen paylaşılan fotoğraf ve videoları göremezsiniz. Bu fotoğraflar ve videolarda “Hassas İçerik” şeklinde bir uyarı çıkar ve bunlar gözükmez. İşte bu yazımızda size hassas içerik sorunu ile ilgili çözümü anlatacağız ve bu sayede rahatça tüm içerikleri görebileceksiniz.

Twitter’da şiddet ya da çıplaklık içeren fotoğraflar ve videolar serbest ancak bu içerikler herkese gözükmüyor. Bu tür içerikleri hassas içerik adı altında uyarı şeklinde çıkar ve bu özelliği açmaya kullanıcılar şiddet ya da çıplaklık içerek içerikleri göremez. Şimdi size bu özelliğin nasıl açılacağını anlatacağız.

1- Hesap Ayarlarınızda Gerekli İşlemleri Yapın : Bu çözüm kesin çözümdür arkadaşlar. Tek program eğer IOS (iphone) kullanıyorsanız bu çözümü gerçekleştirmek için hesabınızı internet tarayıcısında açmanız gerekmektedir. Yani hesabınıza bilgisayardan girin ya da “Safari” uygulaması ile normal internetten girin uygulamadan değil. Ayarlar bölümüne tıkladıktan sonra “Gizlilik ve Güvenlik” seçeneğine tıklıyoruz. Bu sayfada bulunan “Gördüğün İçerik” sekmesine giriyoruz. Daha sonra da burada karşımıza çıkan “Hassas içerikli olabilecek medyayı görüntüle” seçeneğini aktif hale kaydediyoruz.

Evet arkadaşlar, bu sayede Twitter Hassas İçerik Hatası almazsınız ve rahatça tüm içerikleri görebilirsiniz. Sizlere Twitter Hassas İçerik sorununun çözümünü kesin bir şekilde sunduk umarız yazımızı beğenmişsinizdir. Hepinize iyi günler dileriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.