e
sv

Twitter Bir Şeyler Yanlış Gitti Hatası Çözümü

626 okunma
twitter

Bu yazımızda Twitter Bir Şeyler Yanlış Gitti hatası ile ilgili çözümleri size aktaracağız. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Twitter’da bazı zamanlar erişim ve bağlantı problemleri yaşıyoruz. Bunun sebepleri kimi zaman internet bağlantımız, kimi zaman Twitter kaynaklı olsa da bazı hataları cihazımızda ki ufak değişiklikler ile giderebiliriz. Twitter bir şeyler yanlış gitti hatası çözümü için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

1- Kullandığınız Tarayıcının Ön Belleğini Temizleyin : Twitter’a bağlanmak için kullandığınız tarayıcınızın ön belleğini temizleyerek işe başlayabilirsiniz. Aslında bu işlemi sık sık tekrarlamak, cihazınızın daha verimli çalışmasına da katkı sağlayacaktır. Önbellekte biriken artık veriler, Twitter’a girişinizi engelleyebilmektedir. Ön belleğinizi temizleyebilmeniz için bazı uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Örneğin Ccleaner isimli uygulama tek tıkla cihazınızın ön belleğini temizleme imkânı sağlamaktadır.

2- Sayfa Düzeninizde Değişiklikler Yapın : Reddit’in iş parçacığı kapsamında ki sayfa düzeninizde bazı düzenlemeler yapmak da sorununuzun çözümüne katkı sağlayabilir. Bu işlem için sayfaya bağlandıktan sonra sağ tıklayın. Ardından ‘’denetle’’ seçeneğine tıklayın. Kodu açtıktan sonra başlık hariç tümünü silin. İmleç başlık çubuğuna gelene kadar silme işlemine devam edecektir. Tüm bu işlemlerin ardından normal bir şekilde sayfadan çıkış yapın ve tüm sekmeleri kapatın.

3- Gizli Mod İle Giriş Yapmayı Deneyin : Twitter Bir Şeyler Yanlış Gitti hatasının bir diğer çözüm yolu ise Twitter’a gizli mod üzerinden erişim sağlamanızdır. Gizli mod, internet bağlantınız sırasında bazı kişisel verilerinizi kaydetmediği için artık veri depolama oranı daha azdır. Bu nedenle gizli mod üzerinden uygulamanın çalışma ihtimali bulunmaktadır.

Bu işlemler neticesinde Twitter’da karşınıza çıkan Twitter bir şeyler yanlış gitti hatasından kurtulabilirsiniz. Hala aynı sorunu yaşamaya devam ediyorsanız yerel olmayan başkaca metotları deneyebilir yahut internet sağlayıcınız veya Twitter ile iletişime geçebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.