e
sv

Tiktok Ağ Bağlantısı Bulunamadı Hatası

957 okunma
tik tok

Tiktok Ağ Bağlantısı Bulunamadı Hatası yazımıza hoş geldiniz. Tiktok’ta zaman zaman ağ sorunları yaşanabilmektedir ve sizlere stabil olmayan ağ sorunu çıkartır. Bu sorun ayrıca Tiktok Ağ Bağlantısı Bulunamadı Hatası olarak da karşınıza çıkar ancak bu bu hatanın çözümü için doğru adrestesiniz. Bildiğiniz gibi Tiktok online bir uygulamadır yani internet bağlantısı olmadan Tiktok’a giremezsiniz. Ancak sizin internet bağlantınız tamamken aktif ve sorunsuz olsa bile Tiktok uygulamasını açarken bu sorunu yaşayabilirsiniz. Şimdi gelelim bunun çözümlerine.

1- Tiktok Sunucu Durumunu Kontrol Edin : Yoğunluktan dolayı zaman zaman kısa süreli sunucu çökme durumları yaşanabilir. Bu tür sorunlar genelde 3-4 dk içinde düzelir ve hata kodu artık ekranda gözükmez. Tiktok Ağ Bağlantısı Bulunamadı Hatası aldığınızda internetten tiktok sunucularını kontrol edin ve genel bir sorun olup olmadığına bakın.

2- Telefonunuzu Yeniden Başlatın : Tiktok arka planda takılı kalmış olabilir ve bu durum soruna neden olmuş olabilir. Uygulamayı kapatıp açsanız bile hala hata alabilirsiniz bu yüzden telefonunuzu kapatıp tekrar açın. Bu sayede tamamen temiz RAM ile uygulamaya düzgün bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

3- Uygulama İzinlerini Kontrol Edin : Yanlışlıkla Tiktok uygulamasının internete erişme iznini kapatmış olabilirsiniz veya sadece Wi-Fi’den bağlan gibi bir seçeneğe tıklamış olabilirsiniz. Mutlaka bunu kontrol edin. Telefonunuzdan ayarlar bölümüne gelin ve oradan Tiktok uygulamasını seçin. Bu ekranda uygulama izinlerini kontrol edin.

4- Tiktok Yönetimine Destek Mesajı Atın : Bu seçenekte ise son çare olarak durumu Tiktok yönetimine bildirmeniz gerekmektedir. Eğer yukarıdaki çözümlerden hiçbiri olmadıysa buradaki bağlantıyı tıklayarak Tiktok yönetimine durumu anlatan bir mesaj gönderin ve sorunun düzelmesini bekleyin.

Yukarıda sizlere Tiktok Ağ Bağlantısı Bulunamadı Hatası ile ilgili çözüm önerileri sunduk. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Eğer Tiktok’ta farklı bir sorunla karşı karşıyaysanız lütfen yorum olarak bile ulaşın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.