e
sv

Snapchat Arkadaş Eklenmiyor

12724 okunma
snapchat

Snapchat Arkadaş Eklenmiyor isimli yazımızda sizlere Snapchat uygulamasında meydana gelen arkadaş ekleme sorunu hakkında çözümleri vereceğiz. Bildiğiniz gibi Snapchat çok popüler olan mesajlaşma uygulamalarından biridir. Ancak zaman zaman size sorunlar ve hatalar verebilir. Bu hatalardan biri de arkadaş ekleme hatası olarak geçer ve snapchat arkadaş eklenmiyor şeklinde bir uyarı ekranı gelebilir. Şimdi size bu hatanın nasıl çözüleceğini anlatacağız.

 

1- Kısıtlama Almış Olabilirsiniz : Evet arkadaşlar ne yazık ki agresif olarak arkadaş ekleme yaptıysanız, Snapchat size kısıtlama vermiş olabilir ve daha çok arkadaş ekleyebilmek için bir süre beklemeniz gerekmektedir. Lütfen seri şekilde arka arkaya yüzlerce kişiyi eklemeyin. Buna dikkat etmeye özen gösterin.

2- Uygulama Verilerini Temizleyin : Bu çözüm yolunda ise uygulamanın verilerini ve ön belleği temizlemeniz gerekmektedir. Bu sayede uygulamada biriken çerezleri temizlemiş olursunuz ve yeniden girdiğinizde daha temiz bir giriş yaparsınız. Telefonunuzda ayarlara girin ve uygulamalar bölümünden Snapchat uygulaması seçin. Daha sonra Verileri ve Ön Belleği temizle diyerek temiz bir şekilde en baştan giriş yapın.

3- VPN Kullanıp Giriş Yapın : Bu çözümde güvenilir bir VPN uygulaması ile Snapchat’e giriş yapmanız gerekmektedir. Uygulamda oluşan bir sorundan dolayı IP adresiniz kara listeye girmiş olabilir ve bu yüzden Snapchat Arkadaş Eklenmiyor sorunu yaşayabilirsiniz. VPN ile IP değiştirip uygulamaya o şekilde girin.

Sizlere Snapchat Arkadaş Eklenmiyor hatası ile ilgili çözümleri verdik. Umarız sizlere yardımcı olmuşuzdur ve sorununuzu çözmüşsünüzdür. Farklı bir sorun veya hata alıyorsanız lütfen bize yorum yaparak ulaşın.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Hakan 6 ay önce
  • 3.yöntem işe yaradı bende. Neden bilmiyorum ama VPN ile sorunumu hallettim, teşekkürler

avatar
  • Emirhan ormanlı 6 ay önce
  • Sevdiklerinizin hepsini yaptım ama hala kimseyi ekliyemiyorum serilerim var 500 günlük lütfen yardımcı olun

avatar
  • Sena 7 ay önce
  • Yaklaşık ne kadar sürer bu kısıtlama?