e
sv

Play Store İndirme Bekleniyor Hatası Çözümü

352 okunma
yeni google play store

Play Store İndirme Bekleniyor Hatası Çözümü için sitemize hoş geldiniz. Android kullanıcılı uygulama indirirken Play Store kullanırlar. Ancak zaman zaman Google Play Store’da da hatalar meydana gelebilmektedir. Play Store İndirme Bekleniyor Sorunu için bu sayfada olan talimatları uygulayabilirsiniz.

Play Store İndirme Bekleniyor Hatası bir çok sebepten dolayı meydana gelebilmektedir. Hatta bazen sizde sorun olmayıp Play Store sunucularında oluşan yoğunluktan dolayı bile bu hatayı alabilirsiniz ama tabi bu düşük bir ihtimaldir. Şimdi gelelim bu sorunun çözümlerine.

1- Arka Planda Güncellenen Uygulamaları Kontrol Edin : Eğer Play Store uygulaması arka planınızda zaten uygulama güncelliyorsa telefonunuzda yoğunluk oluşur ve yeni uygulama indireceğiniz zaman size İndirme Bekleniyor Hatası verir. Arka plandaki uygulamaların güncellemesini duraklatın ve tekrar deneyin.

2- Önbelleği ve Verileri Temizleyin : Google Play Store’da hata almaya devam ediyorsanız önbellek temizlemeniz gerekmektedir. Telefon ayarlarından Google Play Store uygulamasını seçin. Depolama sekmesini açın ve önbelleği temizleyip daha sonrasında verileri temizleyin. Daha sonra da Play Store hesabınıza tekrar giriş yapıp sorunu çözün.

3- Depolama Alanınızı Kontrol Edin : Telefonunuzun hafızası dolmuş olabilir ve siz farkına varmamış olabilirsiniz. Hafıza olmadığı için de uygulama inmez ve hata verir. Telefon hafızanıza bir bakın.

4- İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin : Eğer internetinizde sıkıntı varsa bu hatayı alabilirsiniz. Wifi’nizde bir sorun olmuş olabilir. Wifi’den çıkıp 4G bağlantıya geçin ve indirme işlemini o şekilde yapın.

Sizlere Play Store İndirme Bekleniyor Hatası Çözümlerini verdik. Temenni ederiz ki faydalı olabilmişizdir. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.