e
sv

İnstagram Kapanan Hesabı Açma

440 okunma
instagram

İnstagram Kapanan Hesabı Açma yazımızda sizlere kapanan hesabınızı açmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Bu devirde instagram kullanmayan yok denecek kadar azdır. Hepimizin de bildiği gibi instagram kullanırken bazen hesabımız kapanabilir. Bu genelde başkalarının sizi şikayet etmesi nedeniyle olur ve fazla şikayet geldiğinde otomatik olarak instagram sizin hesabınızı askıya alır. Ancak bundan kurtulmanın bir yolu vardır. Şimdi sizlere instagram kapanan hesabı açma yolunu anlatacağız.

Öncelikle instagram hesabınızın kapanmaması için yapmanız gerekenlerden çok kısa bahsedelim. Hesabınızda 3. parti yazılım kullanmamanız gerekmektedir. Örneğin profilime kim baktı uygulaması, beğeni uygulaması gibi instagram şirketine ait olmayan uygulamalara hesabınızda izin verirseniz hesabınızın spama girme olasılığı çok yükselir ve bunun sonucunda hesabınız kapanabilir. Ayrıca hesabınızda her gün binlerce kişi takip edip, ara vermeden takipten çıkıp ve yüzlerce beğeni gönderim işlerini kısa zaman aralıkları içinde yaparsanız da hesabınız kapanabilir. Ama gelelim şimdi instagram kapanan hesabı açma işlemine.

1- İnstagram Yönetimi İle İletişime Geçin : Bu çözümde instagram yönetimine form göndermeniz gerekmektedir. “Buraya Tıklayarak” instagram yönetimiyle iletişime geçin. Eğer bu işlemi telefondan yapıyorsanız yine tıklayın ve internet tarayıcı üzerinden iletişim formuna ulaşın. Açılan ekranda formu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurun. Yaşadığınız sorunu detaylı bir şekilde anlatın. Türkçe olarak formu doldurabilirsiniz arkadaşlar. Siz bu işlemleri tamamladıktan sonra instagram yönetimi hesabınızı manuel incelemeye alacaktır ve size 1 hafta içinde cevap verecektir.

Evet, yukarıda sizlere instagram kapanan hesap nasıl açılır, instagram kapanan hesabı açma hakkında bilgi verdik. Eğer yukarıdaki çözüm işe yaramadıysa size bir taktik verelim. Yine aynı formu kullanın ancak VPN uygulaması ile başka bir ülke seçin ve o ülkenin dili ile (örn, ingilizce) formu doldurup gönderin. Bu şekilde sürekli deneyin. Çözüme ulaşacaksınız. İyi günler dileriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.