e
sv

iCloud Saklama Alanı Dolu Hatası Çözümü

524 okunma
icloud

iCloud Saklama Alanı Dolu Hatası Çözümü için hoşgeldiniz. Bu hatayı alan bir çok iPhone kullanıcısı vardır. iCloud Saklama Alanı Dolu uyarısı sizin moralinizi bozabilir. Ama korkmayın, doğru adrestesiniz. Size bu sorunun çözümünü anlatacağız.

Bu hata genelde resim ve videolar yüzünden meydana gelmektedir. iCloud Saklama Alanı Dolu Hatası aldığınızda iCloud hesabınıza bakmanız gerekmektedir. Aşağıdaki çözümleri uygulayarak sorununuzu çözebilirsiniz.

1- iCloud Fotoğrafları Devre Dışı Bırakın : Önce Ayarlar menüsünde bulunan kayıtlı iCloud adınıza tıklayın. Daha sonra açılan Apple Kimliği menüsü aşağısında sıralanan seçeneklerden iCloud menüsüne giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan iCloud’u kullanan uygulamalar alt başlığında Fotoğraflar menüsüne tıklayarak “iCloud Fotoğrafları” seçeneğini devre dışı bırakın.

2- iCloud Yedeklenen Verileri Devre Dışı Bırakın : Ayarlar menüsünden iCloud isminize tıklayın. Açılan sayfada “Apple Kimliği” menüsü altında olan seçeneklerden iCloud menüsünü açın. Daha sonra “Saklama Alanını Yönet” sekmesini açın. Gelen ekranda “Yedekler” menüsünü bulup girin. İşte buradan yedeklenen uygulamaları isteğinizle devre dışı bırakabilirsiniz.

Yukarıda size yardımcı olacak 2 adet çözüm sunduk. İkisinden biri mutlaka sorununuzu çözecektir. iCloud Saklama Alanı Dolu Hatası Çözümü konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Hatası Çözümü ekibi olarak sizlere daha bir çok sorunu çözeceğimize söz veriyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.