e
sv

Hitman 3 Connection Failed Hatası Çözümü

509 okunma
hitman 3

Hitman 3 Connection Failed Hatası Çözümü yazımızda sizlere Hitman 3 oyununda meydana gelen Connection Failed Hatası ile ilgili çözümleri sunacağız. Bildiğiniz gibi bir çok oyun sever arkadaşımız Hitman 3 oynayarak keyifli dakikalar geçirmektedir. Hitman 3 çok sevilen bir oyundur ve şuanda Steam üzerinden bu oyunu oynayabilirsiniz. Ancak zaman zaman oyunda hata alabilirsiniz. Şimdi gelelim Hitman 3 Connection Failed Hatasının çözümlerine.

1- İnternet Bağlantınızı Kontrol Edin : Evet, genelde bağlantı hatası sizin internetinizde oluşan bir sorundan dolayıdır. Bağlantıyı kontrol edin veya sınıflayın. Yani modemi kapatıp açarak temiz ip ile oyuna giriş yapmanız gerekmektedir. Unutmayın, modemi kapadıktan sonra en az 30 saniye bekleyin daha sonra tekrar açın.

2- DNS Sunucusunu Değiştirin : Bildiğiniz gibi kullandığınız internetin bir dns sunucusu vardır. Genelde kullanıcılar Google DNS (8.8.8.8) kullanırlar. Ancak çok kişi bunu kullandığı için yoğunluktan dolayı zaman zaman gecikmeler olabilir ve bu da sizin Connection Failed Hatası almanıza neden olabilir. Farklı bir firmanın sunucusunu kullanmayı deneyin.

3- Steam Tarayıcı Verilerini Temizleyin : Bu çözümde ise sol üst köşede bulunan “steam” seçeneğine tıklıyoruz ve “ayarlar” bölümüne giriyoruz. Daha sonra solda bulunan “İnternet Tarayıcı” bölümüne basın ve “önbelleği temizle” seçeneğine tıklayın. Bu şekilde Steam tarayıcı verilerini temizlemiş olursunuz.

4- Oyun Dosya Bütünlüğünü Doğrulayın : Çoğu oyunda olduğu gibi bunda da dosya bütünlüğü doğrulama seçeneği bir çözüm olabilir. Çok fazla açıkladığımız için artık yazmıyoruz zaten herkes nasıl olacağını biliyordur.

Evet arkadaşlar yukarıda size Hitman 3 Connection Failed Hatası ile ilgili çözümleri verdik. Sorununuzu çözüm oyuna girmişsinizdir umarım. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.