e
sv

Gta 5 Social Club Hatası Çözümü

491 okunma
gta 5

Gta 5 Social Club Hatası Çözümü yazımızda sizlere Social Club Hatasının çözümünü vereceğiz. Gta 5 oynarken Social Club bağlantı hatası alabilirsiniz. Bağlantı hatası aldığınızda oyunda sorunla karşılaşırsınız ve donma sorunu olur ve sizi oyundan hata vermeden atabilir. Hepinizin bildiği gibi yıllardır çok popüler olan GTA 5 oyununun bir çok oyuncusu vardır ve hala zevkle oynamaktadır. Ayrıca bu hatayı GTA Online oynarken de alırsınız bilginiz olsun. Şimdi gelelim Gta 5 Social Club Hatası çözümüne.

1- Social Club Setup Dosyasını Yükleyin : Social Club dosyalarında bir sorun meydana geldiği için bu hatayı alıyorsunuz. Öncelikle oyunu tamamen kapatmanız gerekmektedir. Sizi oyundan attıktan sonra oyun arka planda bir hatadan dolayı açık gözükmeye devam eder. Görev yöneticisine girin ve GTA 5 ile ilgili ne kadar şey varsa hepsini “Görevi Sonlandır” diyerek kapatın. Daha sonra internetten “Social Club Setup” resmi dosyasını indirin. Bunu google’a yazarak en güncel halini bulabilirsiniz. Social Club setup dosyasını kurduktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve rahatça oyununuzu oynayın.

Evet sevgili oyun severler, sizlere Gta 5 Social Club Hatası sorununun çözümünü verdik. Dileriz ki işinize yaramıştır ve eğlenceli bir şekilde oyun oynamaya devam edersiniz. Hepinize iyi günler dileriz ve sitemize tekrar bekleriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.