e
sv

Epic Games 2502 ve 2503 Hatası Çözümü

902 okunma
epic games oyun magazasi

Epic Games 2502 ve 2503 Hatası Çözümü çok can sıkan hataların başında gelmektedir. Bu hata genelde paket indirirken karşınıza çıkmaktadır. Bu sorunun çözümü için bir çok açıklama mevcuttur. Epic Games 2502 ve 2503 Hatasını sizler için araştırdık ve uygun çözümü bulduk. Yazımızı okuyarak bunun çözümünü uygulayabilirsiniz.

Hatanın Çözümü :

Bu hata ”windows” dosyasının içinde bulunan ”temp” klasörünün yetkilerinden kaynaklanmaktadır. Sadece yükleyici programlar için değil bir çok uygulama ve program içinde geçerlidir. Vereceğimiz çözüm ile ”2503 ve 2502” problemini ortadan kaldırabilirsiniz. Bilgisayarım / Yereldisk C (Windows’un yüklü olduğu)/Windows/Temp klasörüne girin. Bu temp klasörüne özelliklerden ”güvenlik” bölümüne gelip izinlerin hepsini açın. Böylece yükleme de ortaya çıkan hatalar sona ermiş olacaktır.

Epic Games 2502 ve 2503 Hatası Çözümü sizler için açıkladık. Bu sayede bu sorunu çözüp Epic Launcher programını başlatabilirsiniz. Tüm oyun severlere iyi oyunlar dileriz. Daha fazla hata çözümü için sitemizi takip edin.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • muhammed 1 sene önce
  • teşekkürler işe yaradı oyuna devam