e
sv

Elden Ring Siyah Ekran Hatası Çözümü

782 okunma
elden ring

Elden Ring Siyah Ekran Hatası alan oyun severler artık üzülmenize gerek yok. Bildiğiniz gibi son günlerin popüler oyunu Elden Ring harika bir şekilde çıkış yaptı ve Steam üzerinden bir çok kişiye ulaştı. Ancak Elden Ring oyununu oynayanlar bazen hatalar ile karşılaşmaktadır ve bu hatalardan biri de Elden Ring Siyah Ekran Sorunu olarak karşımıza çıkar.

Sizler için bu popüler oyunun Siyah Ekran sorununu çözüme ulaştırdık. Elden Ring Siyah Ekran Hatası alanlar aşağıdaki çözümleri uygulayarak bu sorundan kurtulabilirler.

1- Grafik Kartı Sürücüsünü Güncelleyin : Evet arkadaşlar ilk çözümümüz grafik kartınız ile alakalı. Zaten bildiğiniz gibi Elden Ring oyunu çok yüksek seviye grafik gereksinimleri içermektedir. Bir çok oyuncu grafik kartları yeterli olmadığı için bu oyunu açamaz bile. Eğer siyah ekran hatası alıyorsanız grafik kartınızın uygulamasını açın ve son sürüme güncelleyin.

2- Oyun Dosya Bütünlüğünü Doğrulayın : Diğer bir çok steam oyununda olduğu gibi bu çözüm de sizin hatanızı ortadan kaldırabilir. Steam kütüphanesinden oyunu gelip sağ tıklayın. Oyunun yerel klasörüne geçin ve “Dosya Bütünlüğünü Doğrula” seçeneğine basarak oyunu onarın.

3- Easy Anti Cheat Programını Yükleyin : Bildiğiniz gibi Elden Ring oyununu oynamak için Easy Anti Cheat programı gerekmektedir. Eğer bilgisayarınızda varsa silip en baştan güncel bir şekilde yükleyin. Yüklü değilse ise zaten bu yüzden oyunu açamazsınız, Easy Anti Cheat yüklemeniz gerekmektedir.

Elden Ring Siyah Ekran Hatası konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız. Memnun kaldınız umarım. Bu sorunu çözüme kavuşturup oyun oynamaya devam edin.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.