e
sv

Elden Ring Beyaz Ekran Hatası Çözümü

1121 okunma
elden ring

Elden Ring Beyaz Ekran Hatası Çözümü çok sinir bozucu bir oyundur. Bildiğiniz gibi Elden Ring oyunu yeni çıkmış bir oyundur ve oyun severler arasında son derece popüler olmuştur. Ancak bazı oyuncular Beyaz Ekran Hatası alabilirler. Eğer siz de Elden Ring Beyaz Ekran Hatası alıyorsanız doğru adrestesiniz. Umarız aşağıdaki çözümler ile beyaz ekran hatası sorununa çözüm bulursunuz.

Elden Ring Beyaz Ekran Hatası genelde grafikle alakalı bir hatadır. Elbette sadece ekran kartından dolayı değil, birçok nedenden dolayı böyle bir sorunla karşılaşabiliriz.

1- Grafik Kartı Sürücünüzü Güncelleyin : Elden Ring oyunu bildiğiniz gibi çok güçlü grafiklere sahip bir oyundur. Eğer grafik kartınız güncel değilse Elden Ring Beyaz Ekran Hatası alabilirsiniz.

2- Oyun Dosya Bütünlüğünü Doğrulayın : Steam üzerinden oyunun dosya bütünlüğünü doğrulayarak bazı hatalara çözüm üretebilirsiniz. Steam programından “Kütüphane” bölümünü açın. “Elden Ring” oyununa sağ tıklayarak özelliklere girin. Açılan ekranda “Yerel Dosyalar” bölümüne girin ve “Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula” seçeneğine tıklayıp oyunu onarın.

3- Oyunu Yerel Dosyadan Açın : Steam programından “Kütüphane” bölümünü açın. “Elden Ring” oyununa sağ tıklayarak özelliklere girin. Açılan ekranda “Yerel Dosyalar” bölümünde bulunan “Göz At” sekmesine tıklayın. Bu işlem sizi oyunun yerel klasörüne atacaktır. Açılan ekranda “eldenring.exe” dosyasını çalıştırıp oyuna girin.

Yukarıdaki çözümleri uygulayarak Elden Ring Beyaz Ekran Hatası Çözümü gerçekleştirebilirsiniz. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Umarız işe yarar bir çözüme ulaşmışsınızdır.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.