e
sv

Elden Ring Açılmıyor Hatası Çözümü

1199 okunma
elden ring

Elden Ring Açılmıyor Hatası Çözümü için sayfamıza hoş geldiniz. Son zamanların popüler oyunlarından Elden Ring çok sevilen bir oyundur. Bu kadar çok sevildiği için çok fazla kullanıcısı vardır ve bu da hataları beraberinde getirir. Elden Ring Açılmıyor diyenler olabilir. Bu yazımızda size Elden Ring Açılmama sorununun çözümünü anlatacağız.

Elden Ring açılmama sorununun bir çok nedeni olabilir. Ama genelde bu oyunda meydana gelen sorunlar grafik kartınızla ilgilidir çünkü Elden Ring oyunu yüksek grafik ihtiyacına sahiptir. Şimdi gelelim açılmama sorununun çözümlerine.

1- Oyunun Dosya Bütünlüğünü Doğrulayın : Dosya bütünlüğünü doğrulamak demek oyunun eksik ve hatalı dosyalarını onarmak demektir. Steam uygulaması üzerinden kütüphaneye girin ve oyunu bulup sağ tıklayın. Özellikler bölümünden “Yerel Dosyalar” bölümünü açın. “Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula” butonuna basın ve oyunu onarın.

2- Oyun Framework’lerini Kontrol Edin : Oyun frameworklerinin bilgisayarınızda yüklü ve güncel olması gerekmektedir. DirectX, .NET Framework ve VCRedist hizmetlerinin olup olmadığını kontrol edin.

3- Grafik Sürücülerinizi Güncelleyin : Grafik kartınızın uygulamasını açın ve güncellemeleri denetleyin. Eğer grafik kartınızın yeni güncellemesi varsa bu sürücüyü güncelleyin.

4- Easy Anti-Cheat Yazılımını Yükleyin : Elden Ring oyununu oynayabilmeniz için Easy Anti-Cheat yazılımına ihtiyacınız vardır. Bu sizin oyunda hile yapmanızı önleyen özel bir programdır. Bu yüklü olmadan oyunu oynayamazsınız.

Evet arkadaşlar Elden Ring Açılmıyor sorununa çözümleri yukarıda belirttik. Umarız faydasını görürsünüz ve oyunu açık keyifli bir şekilde oynamaya devam edersiniz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.