e
sv

Bannerlord Application Crash Hatası Çözümü

2602 okunma
bannerlord

Bannerlord Application Crash Hatası Çözümü yazımızda Mount & Blade II: Bannerlord oyununda meydana Application Crash hatasının çözümünü anlatacağız. Mount & Blade II: Bannerlord Application Crash hatası çok sinir bozucu bir hatası. Bannerlord Application Crash Hatası çözümü ise basit bir çözümdür ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bannerlord Application Crash Hatası Çözüm :

Birinci Yöntem :

1- Belgeler klasöründeki Mount & Blade II Bannerlord dosyasını bulun, içinde bulunan ”Game Saves” bölümüne sağ tıklayın ve oradan açılan pencereden ”Salt Okunur” seçeceğini işaretleyip tamamlayın.

2- Daha sonra yine oyun klasöründe bulunan ”Game Saves” dosyası içerisindeki ”Native” dosyasına sağ tıklayıp tekrar ”Salt Okunur” seçeceğini işaretleyin.

3- Hemen ardından oyunda bir daha hata alıp, hata üzerinde yazan save dosyasını dikkatli bir şekilde not edin ve hangi save dosyasının sıkıntı çıkardığını detaylıca öğrenin.

4- Öğrendiğiniz save dosyasını dikkatli bir şekilde silin.

5- Salt Okunur yaptığınız bütün dosyaları tekrar eski haline döndürün yani her şeyi düzeltin ve oyuna girin. Bu sayede sadece biraz geriden başlayarak hata almadan oyununuza devam edebilirsiniz.

İkinci Yöntem :

1- Belgelerim içindeki oyun klasörünü bulup save klasörünü dikkatlice bularak, oyunda son kayıt ettiğiniz save dosyası hariç bütün save dosyalarını baştan sona silin.

2- Steam üzerinden oyunu bulun, bulduktan sonra sağ tıklayın ve çıkan seçeneklerdeki ”Beta Programlar” seçeceğinden bir beta programa katılına işaretleyin.

3- Daha sonra oyuna tekrar sağ tıklayarak oyunun dosyalarını bütünleyin.

4- Son işlem olarak açık olan herhangi bir anti virüs veya benzeri programınız var ise eğer, bu programı kapatarak oyuna giriş yapabilir veya anti virüs programından Bannerlord oyununa özel izin vererek bu hataya çözüm oluşturabilirsiniz.

Bannerlord Application Crash Hatası Çözümü yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sitemizi takip ederek bir çok oyunun hatasına çözüm bulabilirsiniz. Hatası Çözümü ekibi olarak sizlere iyi oyunlar dileriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.