e
sv

Anydesk Bağlantı Hatası Çözümü

6346 okunma
anydesk

Anydesk Bağlantı Hatası Çözümü yazımızda Anydesk programında meydana gelen bu sorunun çözümünü sizler için anlatacağız. Bildiğiniz gibi Anydesk programı başkasının bilgisayarına bağlanma programıdır. Ancak bağlantı hatası alırsanız bunu yapamazsınız ve sorunu çözmeniz gerekmektedir. Aşağıda sizlere Anydesk bağlantı hatası çözümlerini sunacağız.

1- Anydesk Sürümünü Kontrol Edin : Bu maddede uygulama sürümünü kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer kullandığınız sürüm eskiyse veya karşı tarafla eşleşmiyorsa bağlantı hatası alabilirsiniz. Hem sizin hem de karşı tarafın uygulamayı güncellemesi gerekmektedir. İki taraf da güncelleme yaparsa bu sorun çözülmüş olur.

2- İnternetinizde Kasma veya Donma Olabilir : Bağlantı kurabilmeniz için stabil bir internete ihtiyacınız olmalıdır. Yani modemin iyi çekmesi ve belli bir hızın üzerinde internete sahip olmanız gerekmektedir. İnternetinizin durumunu kontrol edin. DNS sunucularını değiştirmek de bir diğer çözüm olabilir. Google DNS (8.8.8.8) kullanıyorsanız bunu değiştirmeyi deneyin ve o şekilde tekrar bağlantı kurun.

3- Anti Virüs Uygulamanızdan Güvenlik Duvarı Ayarlarına Bakın : Kullandığınız anti virüs programı muhtemelen güvenlik nedeniyle bilgisayarınıza uzaktan erişimi kısıtlamıştır ve bu yüzden bağlantı problemi yaşarsınız. Anti virüs uygulamasından Anydesk programına tam yetki vermeniz gerekmektedir. Bu şekilde sorununuzu çözebilirsiniz.

Anydesk Bağlantı Hatası Çözümü yazımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sizlere konu ile ilgili çözümleri sunduk. Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
  • Şebnem 6 ay önce
  • Yazı içi sagolun, sorunum çözüldü. Anti virüsten dolayı olmuyormus sagolun