e
sv

Android Telefona Root Atma

356 okunma
android root atma

Android Telefona Root Atma konumuz android telefon kullanıcıları içindir. Bildiğiniz gibi android telefonlarda root atma işlemi diye bir şey vardır. Ancak Android Telefona Root Atma işlemi telefonunuzu savunmasız kılabilir bu yüzden fazla önerilmez.

Root Atmak Nedir : Android telefona root atmak demek admin olmak demek gibi bir şeydir. Eğer bir cihaz içerisinde root yetkisi sizdeyse sistem size bütün ayrıcalıkları tanır ve dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Android Telefona Nasıl Root Atılır : Aslında bunun için bir çok çözüm mevcuttur. Ancak biz her zaman olduğumuz gibi kesin çözümler veriyoruz ve 1 adet kesin çözümü sizin için hazırladık.

KingRoot Uygulaması ile Root Atma : Evet arkadaşlar Root atmak için size bir uygulama lazım. Bu ise KingRoot uygulamasıdır. Telefonunuza KingRoot apk’sını indirmeniz gerekmektedir.

İnternete KingRoot apk yazıp bunu indirebilirsiniz. KingRoot indirdikten sonra uygulamayı çalıştırın ve soldaki menüye tıklayın. Tıkladıktan sonra “Not Root” yazan bir ekran karşınıza çıkacaktır. Bu size telefonunuzun henüz root olmadığını söylemektedir. Bu ekranda “TRY ROOT”
tuşuna bastığınızda işlem başlayacaktır.

Root işlemi başladıktan sonra biraz zaman alır. Lütfen süre zarfı içinde telefonunuzu kapatmayın.

Android Telefona Root Atma işlemini bu sayede sizlere anlatmış olduk. Çok kolay bir şekilde root atabilirsiniz ancak yine de bu olayı sizlere tavsiye etmiyoruz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.