e
sv

Android Ağda Kayıtlı Değil Hatası Çözümü

380 okunma
android

Android Ağda Kayıtlı Değil Hatası Çözümü yazımızda sizlere Android telefonlarda meydana gelen Ağda Kayıtlı Değil Hatası ile ilgili çözümleri vereceğiz. Ağda Kayıtlı Değil Hatası arama yaparken ekrana gelir ve sizin arama yapmanızı engeller. Bu yüzden çok sinir bozucu bir hatadır ve tüm kullanıcıların bu hatayı düzeltmesi gerekir. Hele ki bu sorun çok önemli ve acil arama yapmanız gerektiğinde karşınıza çıkarsa tam kötü olur. Ancak korkmanıza gerek yok Android Ağda Kayıtlı Değil Hatası çözümlerini sizin için veriyoruz.

1- Telefonu Yeniden Başlatın : Bazen ağ sorunları telefonunuzu yeniden başlattığınızda otomatik olarak düzelir. Bunlar küçük hatalardır. İlk çözüm olarak telefonunuzu kapatıp açın ve arama yapmayı tekrar deneyin.

2- Sim Kartınızı Çıkartıp Tekrar Takın : Telefonun Sim kart takılı olan bölüme toz vs gibi küçük şeyler kaçmış olabilir. Zaman zaman bu tarz şeyler meydana gelebilir. Kartınızı çıkartın ve o yuvaya üfleyin. Daha sonra sim kartınızı takın ve hatanın gittiğini gözünüzle görün.

3- Telefon Güncellemelerini Kontrol Edin : Android telefonunuza güncelleme gelmiş olabilir. Bu sayede bu hatadan kurtulabilirsiniz. Telefonunuzdaki güncellemeleri kontrol edin ve varsa yükleyin.

4- Telefonu Güvenli Moda Alın : Güvenli mod telefonunuzda diğer uygulamaların erişimini kısıtlar ve size basit bir telefon sunar. Eğer bu hatayı yüklediğiniz bir uygulama nedeniyle alıyorsanız güvenli mod sizin çözümünüz olabilir. Telefon açılırken belirli tuşlara basarsanız telefonunuz güvenli modda başlar. Telefonunuzun modelini Google’a yazın ve tuş kombinasyonlarını öğrenin.

Yukarıda sizlere android ağda kayıtlı değil hatası ile ilgili çözümleri verdik. Umarız bu çözümleri dikkatli bir şekilde uygularsınız ve sorununuzu çözersiniz. Hepinize mutlu günler dileriz.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.